سه شنبه, 14 آذر 1402  
کمیته سیاست گذاری
کنفرانس های برگزار شده
اهداف کنفرانس

- معرفی دستاوردهای علمی استادان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران در خصوص، توانمندی­ها، چالش ها و توانمندسازی زنان روستایی و عشایری در عرصه های مختلف اقتصادی( کشاورزی، دامداری، صنایع دستی, ..) اجتماعی و فردی، زیست محیطی و منابع طبیعی، روانشناختی،  بهداشتی و درمانی ، سیاسی و مدیریتی؛

- ارائه گزارش هایی از طرح ها و اقدامات سازمان­های دولتی و غیر دولتی در حوزۀ توانمند سازی زنان روستایی و عشایری کشور بخصوص در شهرستان کلات؛

- ایجاد همگرایی و پیوند بین فعالیت های علمی و اجرایی در زمینه توانمندسازی زنان روستایی و عشایری؛

- ایجاد فضای گفتمان و حضور زنان روستایی و عشایری برای طرح چالش­ها ومحدودیت­های توانمند سازی؛

- ایجاد فضایی برای عرضه توانمندی های زنان روستایی و عشایری از قبیل برپایی غرفه ها و جشنواره های محصولات مختلف  جهت معرفی و فروش کالاها؛

- ایجاد فضایی برای برگزاری کارگاه های آموزشی توانمند سازی زنان روستایی وعشایری و علاقه مندان به این حوزه.

اخبار کنفرانس
1402/08/05

برنده مسابقه عکاسی مشخص شد.

با توجه به عکس های ارسالی به دبیرخانه کنفرانس و براساس داوری های صورت گرفته جناب آقای عارف جلایری به عنوان نفر اول مسابقه عکاسی انتخاب شدند.

ادامه مطلب
1402/07/23

برنامه زمان بندی کنفرانس

اعلام برنامه زمان بندی کنفرانس

ادامه مطلب
1402/07/19

اعلام نتایج نهایی مقالات کنفرانس

با توجه به اعلام نتایج مقالات ضروری است تمامی نویسندگانی که مقاله آنان به صورت ارائه شفاهی پذیرفته شده است جهت حضور در کنفرانس و ارائه مقاله شان تا تاریخ 20 مهرماه دبیرخانه کنفرانس را مطلع نمایند.

ادامه مطلب
1402/07/16

15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر

پانزدهم مهرماه ، روز ملی روستا و عشایر را به همه اساتید، دانشجویان، متخصصان، علاقه مندان، دست اندر کاران و تلاشگران عرصه پیشرفت و آبادانی مناطق روستایی و عشایری کشور تبریک عرض می نماییم.

دبیرخانه همایش ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲

ادامه مطلب
1402/07/04

نحوه پرداخت هزینه های کنفرانس

پژوهشگر محترم لطفا جهت پرداخت هزینه ها از طریق فرایند کارت به کارت اقدام نمایید و در همین قسمت تصویر فیش واریزی را ثبت نموده و همچنین می بایست فیش واریزی را به شماره ای که در ادامه می آید در تلگرام و یا پیامرسان ایتا ارسال نمایید.

ادامه مطلب
1402/06/06

مصاحبه دبیر علمی کنفرانس(دکتر خدیجه بوزرجمهری) با خبرگزاری قدس

پنجمین همایش ملی زنان روستایی با عنوان «ظرفیت‌ها و محدودیت‌های توانمندسازی زنان روستایی و عشایری» مهرماه امسال در کاخ خورشید کلات‌نادری برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
1402/06/06

مصاحبه دبیر علمی کنفرانس(دکتر خدیجه بوزرجمهری) با خبرگزاری برنا

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، دکتر خدیجه بوزرجمهری، دبیر علمی این همایش، ضمن بیان این خبر، اظهار داشت: «مجمع عمومی سازمان ملل متحدد روز پانزدهم اکتبر را به‌عنوان روز جهانی زنان روستایی اعلام کرده است که این روز هر سال با شعاری خاص مطرح می‌شود و پیام اصلی آن حمایت از زنان روستایی برای دسترسی پایدار به منابع غذایی و مبارزه با فقر و رفع بی‌عدالتی‌های جنسیتی است و به‌همین مناسبت هر سال روز پانزدهم اکتبر در بیشتر کشورهای آسیایی و افریقایی همایش‌ها و نشست‌ها و جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
1402/05/16

حمایت سیویلیکا از پنجمین همایش ملی ظرفیت ها و محدودیت های توانمند سازی زنان روستایی

این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

ادامه مطلب
1402/05/16

مسابقه عکاسی

فراخوان اولین مسابقه عکاسی «ظرفیت‌ها و محدودیت‌های توانمند‌سازی زنان روستایی و عشایری» همزمان با «پنجمین همایش ملی زنان روستایی» توسط هسته مطالعات جغرافیای روستایی دانشگاه فردوسی مشهد منتشر شد.

ادامه مطلب
1402/05/03

نمایه و ثبت شدن کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

به اطلاع کلیه پژوهشگران میرسانیم پنجمین کنفرانس ملی ظرفیت ها، محدودیت ها و توانمندسازی زنان روستایی  در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند.

ادامه مطلب
1402/04/27

مزایای شرکت در کنفرانس

به اطلاع پژوهشگران محترم و دانشجویان گرامی تحصیلات تکمیلی می رساند مقالات برتر همایش که توسط داوران با امتیاز بالا ارزیابی شود، در مجلات علمی پژوهشی زیر چاپ خواهد گردید:

ادامه مطلب
منوی سایت
برگزارکنندگان
قالب های ارائه مقالات پذیرفته شده
کمیته اجرایی
حامیان علمی
محل برگزاری کنفرانس